29 січня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик провів засідання оргкомітету з підготовки відзначення у Погребищенському районі Дня учасника бойових дій на території інших держав. Він довів до відома присутніх план районних заходів з підготовки до вшанування в Погребищенському учасників бойових дій на території інших держав.

  На оргкомітеті розглянуто звернення Погребищенської Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) про заплановані нею заходи.

  В ході обговорення визначено формат проведення районних урочистостей з нагоди Дня учасника бойових дій на території інших держав 15 лютого 2019 року в м.Погребище – в районному кінотеатрі ім.В.Терлецького відбудуться урочисті збори за участі представників влади, учасників бойових дій на території інших держав сімей загиблих громадськості учнівської та студентської молоді, вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, святковий концерт. Після завершення урочистостей учасниками заходу буде покладено квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам, де відбудеться мітинг-реквієм.

  Підводячи підсумки засідання Ігор Медик наголосив, що відзначення у Погребищенському районі Дня учасника бойових дій на території інших держав має відбутись на належному патріотичному рівні, сприяти гідному вшануванню ветеранів війн, членів сімей загиблих воїнів.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації