Обговорено головні пріоритети соціально-економічного розвитку на 2019 рік та основні досягнення Погребищенського району у 2018 році

  Головні пріоритети соціально-економічного розвитку на 2019 рік та основні досягнення району у 2018 році обговорили в ході колегії районної державної адміністрації, що відбулася сьогодні, 5 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Медика.

  У засіданні взяли участь: заступник голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник, голови виконавчих комітетів місцевих рад району, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, сільськогосподарських підприємств району, представники громадських організацій.

  На початку засідання присутні переглянули відеофільм «Вінниччина –2018. Є що сказати», в якому продемонстровано досягнення області в різних сферах впродовж минулого року (http://www.vin.gov.ua/news/top-novyny/15809-vinnichchina-2018-e-shcho-skazati-2).

  Коментуючи головні меседжі фільму заступник голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник зауважив, що 2018 рік став одним із найуспішніших років в новітній історії Вінниччини. За останні роки відбулись відчутні зміни як в економіці, так і в соціальній сфері області. «Ми рухаємося, ми змінюємося, працюємо над багатьма новими проектами. У будівельному комплексі області спостерігається тенденція поступового пожвавлення інвестиційної та будівельної діяльності (по індексу будівництва Вінницька область займає перше місце (129%). В минулому році у Вінницькій області розпочато реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування планується побудувати 14 амбулаторій загальної практики сімейної медицини в 12 районах області, в тому числі і в с.Новофастів Погребищенського району», - зазначив Василь Михайлович.

  Василь Броварник також торкнувся питань відновлення доріг області, на які держава дає субвенцію та закликав керівників територіальних громад району, керівників установ та організацій максимально долучитися до підготовки та проведення двомісячника з благоустрою прилеглих територій.

  «Починаючи з 2015 року держава не тільки зміною надходження податків до територіальних громад покращила їх фінансові можливості, а і постійно субвенційно дає свою підтримку на розвиток матеріальної бази економічних галузей області, районів новостворених ОТГ» - наголосив заступник голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник.

  В ході колегії голова райдержадміністрації Ігор Медик детально проаналізував виконання завдань, розроблених на основі Програми соціально-економічного розвитку Погребищенського району, зупинився на основних показниках, які відображають стан справ, проаналізував роботу всіх галузей господарства району та окреслив пріоритетні завдання на 2019 рік. (СЛАЙДИ).

  Про стратегію розвитку мережі закладів загальної середньої освіти в умовах децентралізації влади доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Зінаїда Бутенко, з інформацією про соціальну роботу з дітьми, сім’ями та молоддю у Погребищенському районі виступила директор Погребищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ксенія Дробович, голова виконавчого комітету Довгалівської сільської ради Олександр Томчук звітував про виконання Довгалівською сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади.

  В обговоренні виступів активну участь взяли голови місцевих рад.

  За результатами засідання колегії прийняті відповідні рішення.

  Підвів підсумки засідання колегії голова райдержадміністрації Ігор Медик та висловив впевненість, що спільними зусиллями виконавчої влади, громад району у 2019 році максимально вдасться реалізувати намічені завдання. За результатами засідання колегії буде прийнято відповідне розпорядження голови.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації