Голова Погребищенської райдержадміністрації Ігор Медик провів робочу зустріч щодо завершення будівництва 8-ми квартирного будинку

  Голова райдержадміністрації Ігор Медик провів робочу зустріч із керівництвом КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимиром Бабошиним та Ігорем Домбровським з питання завершення будівництва 8-ми квартирного будинку у м.Погребище на умовах пільгового кредитування.

  В зустрічі взяли участь начальник бюджетного управління Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації Валентин Медик, голова районної ради Сергій Волинський, завідувач сектору містобудування та архітектури, головний архітектор району Володимир Коріненко, директор ТОВ «Інтеграція Поділля» Ростислав Щур.

  Як зазначив голова райдержадміністрації Ігор Медик з районного бюджету на завершення будівництва у 2018 році було виділено 2,5 млн. грн., у 2019 році - 2,7 млн. грн.

  В ході ділової і предметної розмови проаналізовано обсяг проведених будівельних робіт та визначено основні напрямки співпраці щодо завершення будівництва.

  Особлива увага була приділена питанням підключення будинку до електромережі, газопроводу, централізованої каналізації, благоустрою прибудинкової території.

  Директор ТОВ «Інтеграція Поділля» Ростислав Щур, який є підрядником робіт запевнив учасників зустрічі, що планується завершення всіх робіт на будинку за чотири місяці – до червня 2019 року.

  Учасники наради побували на об’єкті та ознайомились із ходом виконання будівельних робіт. За результатами зустрічі головою райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації