Вітаємо Ратошнюк Альону Анатоліївну – вчителя початкових класів комунального закладу «Погребищенська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» за зайняте ІІ місце в обласному Конкурсі «Учитель року – 2019» в номінації «Вчитель інклюзивного класу»

  22 січня 2019 року в комунальному вищому навчальному закладі «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся І етап ІІ туру (обласного) Конкурсу

«Учитель року-2019» в якому прийняли участь переможці районного туру Ратошнюк Альона Анатоліївна та Суманєєва Наталія Вікторівна вчителі початкових класів з інклюзивним навчанням комунального закладу «Погребищенська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області». Обидві конкурсантки пройшли в ІІ етап обласного конкурсу, який відбувся 29 січня 2019 року. Тестування з фахової майстерності дозволило перевірити знання конкурсантів з основ інклюзивного навчання, загальної педагогіки та психології, колекційної педагогіки та спеціальної психології. В конкурсному випробовуванні «Практична робота» вчителі розкрили доцільність та оптимальність обраних методів, прийомів, способів та засобів проведення уроків з урахуванням особливостей психофізичного розвитку дітей з особливими потребами. Аналіз відеозапису уроку розкрив уміння вчителів оцінювати взаємодію учасників освітнього проекту та доцільності методів і прийомів роботи в інклюзивному класі.

  За його результатами 30 січня в ІІІ етапі прийняла участь Ратошнюк А.А. яка і зайняла загальне друге місце в обласному Конкурсі.

  28 січня в І етапі ІІ туру (обласного) туру Конкурсу «Учитель року-2019 року» прийняв участь Пашковський Степан Юліанович – викладач предмету «Захист Вітчизни» Вищого професійного училища № 42 м. Погребище, який пройшов в ІІ етап, що відбудеться 11 лютого. Зичимо Степану Юліановичу перемоги в Конкурсі.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко