Відділом освіти Погребищенської райдержадміністрації з нагоди 30-ї річниці з Дня виведення радянських військ з республіки Афганістан та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначається щорічно 15 лютого, у спортивній залі Погребищенського медичного коледжу організовано та проведено турнір з волейболу.

  У турнірі взяли участь команди Погребищенського медичного коледжу, Погребищенської ЗОШ №І І-ІІІ ступенів, Погребищенського ВПУ-42 та клубу любителів волейболу.

  Перед початком гри з вітальним словом до учасників звернулися начальник відділу освіти райдержадміністрації Зінаїда Бутенко та голова спілки воїнів –афганців Олександр Цегельнюк, які відзначили важливість проведення таких заходів, їх патріотично-виховне значення для молодого покоління, непорушність військових традицій і пам’яті про тих, хто віддав життя виконуючи військовий обов’язок. Спортсменам і присутнім в залі вболівальникам побажали удачі в спорті та в житті, здоров’я, мирного неба.

  Волейбольний турнір з вшанування учасників бойових дій на території інших держав в районі традиційно відбувається щороку. Цього року перемогу святкувала команда клубу любителів волейболу, друге місце посіла команда медичного коледжу, третє місце виборола команда ВПУ-42.

  Найкращим командам та гравцям турніру начальником відділу освіти райдержадміністрації Зінаїдою Бутенко та ветераном, учасником бойових дій на території республіки Афганістан, Олександром Цегельнюком, вручено пам’ятні відзнаки.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко