Сьогодні, 15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, та у 30-ту річницю завершення виведення радянських військ із Афганістану керівники району та міста Погребище, воїни – інтернаціоналісти, громадськість вшанували українських військових, які брали участь у бойових діях та миротворчих місіях на території інших держав.

  «Ваша мужність і відвага, шановні воїни-інтернаціоналісти, слугують гідним прикладом для молодого покоління українців. Ви – зразок служіння державі, вірності присязі, мужності та патріотизму для молодих військовослужбовців. Ми щиро вдячні усім вам за толерантність та професіоналізм», – наголосив під час урочистостей голова районної ради Сергій Волинський.

  Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Ігор Медик подякував воїнам та їх батькам за мужність, героїзм та високу громадянську відповідальність. Побажав їм міцного здоров’я, витримки, добра і миру.

  Спогадами про пережите під час служби в Афганістані поділився голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів - інтернаціоналістів) Олександр Цегельнюк, який зокрема повідомив, що 5 ветеранів - афганців нашого району взяли участь в АТО на Сході України.

  З нагоди урочистостей Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, грошовими винагородами та квітами відзначено батьків загиблих, учасників бойових дій на території інших держав.

  Присутні в залі вшанували пам’ять бойових побратимів, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав, хвилиною мовчання. Учасники зібрання переглянули тематичний виступ учасників художньої самодіяльності районного будинку культури та аматорів сцени.

  До пам’ятного знаку полеглим воїнам-афганцям покладено квіти.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації