19 лютого 2019 року на розширеному засіданні Громадської ради при Погребищенській райдержадміністрації за участі громадськості голова Погребищенської райдержадміністрації Ігор Медик відзвітував про роботу райдержадміністрації у 2018 році.

  Відкрив та вів засідання голова Громадської ради Леонід Братанюк. Він ознайомив присутніх із порядком денним, який одноголосно було затверджено.

  Відповідно до Закону України «Про державну службу» та на виконання наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року №277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» голова районної державної адміністрації Ігор Медик прозвітував про підсумки діяльності Погребищенської райдержадміністрації за 2018 рік. Він детально проаналізував роботу райдержадміністрації та її структурних підрозділів у 2018 році, акцентував увагу на основних показниках і напрямках роботи усіх галузей району. Особливу увагу зосередив на виконанні бюджету, районних цільових програм, ремонті доріг, реформуванні медичної та освітянської галузей.

  В ході обговорення громадськість району порушила перед керівником району низку проблемних питань, зокрема, про можливість відновлення роботи контейнерного вагоноремонтного заводу у с.Погребище ІІ, релігійну ситуацію в районні, розчистку джерел р.Рось.

  Після обговорення та внесення пропозицій члени Громадської ради затвердили план роботи Громадської ради на 2019 рік.

  Детально з публічним звітом голови райдержадміністрації можна ознайомитися тут: https://pogrda.gov.ua/index.php/hromadianske-suspilstvo

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації