19 лютого 2019 року керівництво району та м.Погребище взяло участь у засіданні «круглого столу», організованому ТОВ «ПК «Зоря Поділля» з питання співпраці із сільськими громадами району, де веде сільськогосподарську діяльність. В зібранні також взяли участь працівники агрокомпанії, голови територіальних громад Погребищенського та Ружинського районів.

  Відкриваючи засідання заступник директора з соціальних питань ТОВ «ПК «Зоря Поділля» Ігор Бевз зазначив, що для побудови ефективного трикутника "бізнес-влада-громада" потрібно, щоб усі його складові були активними та зацікавленими у співпраці.

  Заступник генерального директора ТОВ «Укрпромінвест-Агро» Анатолій Шульга у своєму виступі зазначив, що за 2018 рік громади Погребищенського району в цілому за різними проектами в рамках соціальних угод отримали 1 млн. грн. підтримки від ТОВ «ПК «Зоря Поділля».

  В ході активного діалогу представників агрокомпанії та керівників територіальних громад було підведено підсумки співпраці за соціальними угодами та визначено перспективи подальшої роботи у 2019 році.

  Як зазначив голова райдержадміністрації Ігор Медик розвиток будь-якої сільської громади значною мірою залежить від налагодження ефективного партнерства між владою, агровиробниками та сільськими громадами. Завдяки цьому можна успішно вирішувати численні питання життєдіяльності сіл, багато з яких сьогодні потребують залучення додаткових інвестицій. Керівник району висловив надію на подальшу ефективну співпрацю. «Одним із ефективних проектів співпраці для бізнесу та громади є соціальна угода. Це форма взаємодії сільгоспвиробників, землевласників і сільської громади для реалізації інтересів сторін та підтримки сільського розвитку на основі рівноправності, взаємної поваги і взаємної вигоди», - наголосив Ігор Володимирович.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації