З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2019 року відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні в м. Погребище та мітинг - реквієм за участі керівництва району, міста, громадських формувань, представників державних установ і організацій, молоді.

  На мітингу виступив голова райдержадміністрації Ігор Медик, який нагадав присутнім про подвиг Героїв Небесної Сотні, висловив впевненість, що їх смерті не були даремними і владі на всіх рівнях необхідно ще багато зробити, щоб добробут простих людей наближався до західноєвропейського рівня.

  Він, зокрема, наголосив: «Ми маємо бути відповідальними, усвідомлювати, що майбутнє України винятково в наших руках, і ніхто крім нас, не зробить нашу країну успішною, сильною – це є наш обов’язок перед тими, хто п’ять років тому загинув на вулиці Інститутській, поліг від ворожої кулі на Донеччині чи Луганщині, хто помер від ран у військових шпиталях. Долаючи величезний політичний, військовий, економічний спротив з боку російського агресора нове українське суспільство наполегливо і невпинно будує власний європейський дім.»

  Мітинг-реквієм завершився тематичними читаннями учнів Погребищенських ЗОШ №1 І-ІІІ ст. та панахидою, відправленою священиками Православної церкви України за загиблими Героями Небесної Сотні, учасниками бойових дій на Сході України.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації