Метою психологічної реабілітації є: збереження або відновлення фізичного та психологічного здоров’я, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, запобігання інвалідності.

  Реабілітація передбачає надання таких послуг: психологічна діагностика, психологічна просвіта та інформування, консультування, психологічна підтримка та супроводження, психотерапія, групова робота.

  Послуги з психологічної реабілітації надаються окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

  Бажаючим пройти психологічну реабілітацію необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення Погребищенської РДА. При собі мати оригінали та копії наступних документів:

  • паспорт;
  • посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни);
  • довідку (витяг, наказ тощо) про безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції.

  Учасники АТО/ООС проходять реабілітацію у медичних закладах та лікувальних установах відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» та наказу Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 року № 597 «Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації та форми акта наданих послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів».

  Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: м. Погребище, вул. Богдана Хмельницького 81, кабінет №5, або за телефоном: 2-17-58.

  Відділ персоніфікованого обліку управління праці та
соціального захисту населення районної державної адміністрації