В приміщенні Погребищенської райдержадміністрації відбулося розширене засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

  До участі в засіданні були запрошені керівники служб та організацій, які займаються соціальною роботою, працівники правоохоронних органів, закладів освіти, культури, органів місцевого самоврядування.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський розпочав засідання підвів підсумки діяльності району за минулий рік.

  Головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Ваколюк зробила огляд ситуації з питань попередження та протидії торгівлі людьми у Погребищенському районі.

  Також в засіданні взяли участь президентка громадської організації ФО «Прогресивні жінки» Наталія Козлова, яка розповіла про проект «Відкритий кордон: людська безпека»: мета, завдання, міграційні процеси в Україні та регіональна координаторка Фонду ООН у галузі народонаселення з питань гендерно зумовленого насильства Наталя Сергієнко з темою: «Домашнє насильство, як виштовхуючий фактор трудової міграції та торгівлі людьми».

  За результатами проведеного заходу прийнято відповідні рішення та заплановано спільні заходи райдержадміністрації , ФО «Прогресивні жінки» і регіонального Фонду ООН по боротьбі із домашнім насильством та недопущення випадків торгівлі людьми.

  Головний спеціаліст з питань сімї та молоді управління праці та
соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Ваколюк