22 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Ігор Медик побував з робочим візитом в Павлівській територіальній громаді та зустрівся із педагогічним колективом і батьками учнів Павлівської ЗОШ І-ІІ ст. В зустрічі також взяли участь голова районної ради Сергій Волинський, заступник голови районної ради Ігор Гордійчук, керівники ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, голова Павлівської територіальної громади Василь Мельник, директор Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Тетяна Носова.

  В ході зустрічі було обговорено реформу освітянської галузі, роз’яснено фінансово-господарські та освітньо-юридичні аспекти реорганізації Павлівської ЗОШ І-ІІ ст. у філію Погребищенської опорної школи №1 І-ІІІ ст. Керівник району ознайомив учасників зібрання із підсумками соціально-економічного розвитку району, обговорив шляхи реалізації перспективного плану розвитку громади у 2019 році та виділенням коштів для продовження ремонтних робіт педагогічного закладу.

  Також в ході візиту Ігор Медик ознайомився із станом орендної плати за паї та сплати податків орендарями та суб’єктами підприємницької діяльності, які діють на території громади. Він відвідав фельдшерсько-акушерський пункт, де поспілкувався із працівниками та відвідувачами щодо медичної реформи, забезпечення медикаментами та якості надання медичних послуг.

  Також Ігор Володимирович побував в дошкільному навчальному закладі, сільському будинку культури, приміщенні сільської ради.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації