25 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик провів робочу нараду за участі керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Ігор Володимирович наголосив на неухильному виконанні його доручень відповідно до встановлених термінів та більш якіснішій підготовці управліннями, відділами, службами необхідних документів для роботи в системі «Прозоро».

  Про проведення благоустрою територій населених пунктів району інформував Ігор Остапець, завідувач сектору розвитку ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Зінаїда Бутенко проінформувала про проведення тендерних процедур, харчування дітей виконання доручення голови райдержадміністрації про індивідуальні кошториси навчальних закладів.

  Заступник головного лікаря Центральної районної лікарні Надія Коваленко доповіла про комп’ютеризацію та реорганізацію центральної районної лікарні, оголошення тендеру на закупівлю рентген-апарату.

  Начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяні Скарбовійчук дано доручення щодо невідкладної реалізації районної комплексної цільової програми соціального захисту жителів Погребищенського району на 2019 рік та участі в державній програмі придбання житла для переселенців.

  В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема, про:

  • підготовку до участі у 16-му обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад;
  • активізацію роботи за програмою енергозбереження;
  • здачі документів до районного архіву;
  • тендерні закупівлі.

  За підсумками обговорення піднятих питань головою райдержадміністрації Ігорем Медиком дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації