25 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Ігор Медик побував з робочим візитом в Бабинецькій територіальній громаді та провів виїзний прийом громадян.

  Разом із головою Бабинецької територіальної громади Ольгою Раввою та мешканцями громади керівник району обговорив шляхи реалізації перспективного плану розвитку громади у 2019 році, питання реформування медичної галузі, пенсійного забезпечення, монетизації субсидій.

  В ході візиту Ігор Медик ознайомився із станом виконання соціальних угод орендарями та суб’єктами підприємницької діяльності, які діють на території громади. Він побував в сільському будинку культури та бібліотеці, де ознайомився з їх роботою та станом проведення ремонтних робіт.

  Також оглянув пам’ятники, дитячий майданчик, відвідав фельдшерсько-акушерський пункт села Бабинці, де поспілкувався із працівниками та пацієнтами щодо забезпечення медикаментами та якості надання медичних послуг.

  Два мешканці села Бабинці звернулися до голови районної державної адміністрації Ігоря Медика зі своїми особистими проблемами.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації