27 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Ігор Медик взяв участь у сході мешканців сіл Борщагівка та Скибинці, спільно із депутатом Погребищенської районної ради Миколою Миколюком, керівниками ряду структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району.

  Після звіту сільського голови Володимира Горковенка перед громадою виступив голова райдержадміністрації Ігор Медик, який прозвітував про роботу районної влади та підсумки соціально-економічного розвитку району у 2018 році, окреслив шляхи реалізації перспективного плану розвитку району та громади у 2019 році.

  Він наголосив, що наш район як і вся наша держава знаходиться в процесі дуже важливих реформ, започаткованих Президентом України Петром Порошенком, зокрема, пенсійне забезпечення та монетизація субсидій, об’єднання територіальних громад, реформи освітянської та медичної галузей.

  Не дивлячись на фактичну війну з Росією, яка забирає значний ресурс держави, вже сьогодні ми відчуваємо зростаючий потенціал місцевого самоврядування. Дякуючи проведенню децентралізації та реформі оподаткування у 2015 році із зміною надходження податків до територіальних громад, покращило їх фінансові можливості та отримало підтримку на розвиток матеріальної бази, їх інфраструктури. Сільські громади отримали змогу за власні кошти ремонтувати дороги, проводити вуличне освітлення, будувати водогони. І районна влада активно цьому сприяє.

  Із інформаціями перед мешканцями виступили та відповіли на запитання головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Роздольський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Зінаїда Бутенко, головний спеціаліст відділу з призначення грошових допомог та компенсацій Марина Остапець, заступник начальника Погребищенського відділення Калинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Олег Залюбівський, інженер технічного аудиту СО «Погребищенські електромережі» Олександр Олійник.

  Також в ході візиту Ігор Медик ознайомився із роботою сільських закладів та провів особистий прийом громадян.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації