Продовжуючи знайомитись з територіальними громадами району 1 березня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик разом з робочою виїзною групою відвідав села Надросся та Булаї Надроссянської територіальної громади.

  У сільському будинку культури с.Надросся відбулася зустріч із мешканцями, на якій обговорено зміни до пенсійного законодавства, які передбачають автоматичне щорічне проведення індексації пенсійних виплат, новацій постанови Кабінету Міністрів про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, сплати за спожиту електроенергію та реальний стан справ у громаді.

  Голова райдержадміністрації Ігор Медик зазначив, що за дорученням Петра Порошенка з 1 березня запроваджують ще й додаткові виплати пенсіонерам. Тим, хто через низьку зарплату не отримають індексацію, але мають великий страховий стаж:

  • понад 35 років для чоловіків;
  • 30 років для жінок (вихід на пенсію після 2011 року);
  • 25/20 років (вихід на пенсію до 2011 року).

  Додаткова виплата складе 2400 гривень (її розділять на два транші: 1200 у березні та 1200 у квітні).

  Зустріч продовжилася у форматі «запитання – відповіді». Турбували жителів села питання ремонту доріг, транспортного сполучення, об’єднання територіальних громад та нових робочих місць, плати за паї, оренди водних об’єктів в межах населеного пункту.

  На хвилюючі питання жителі громади отримали чіткі роз'яснення.

  Ігор Володимирович також відвідав ФАП, поштове відділення та оглянув приміщення Булаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., де зустрівся і поспілкувався з її трудовим колективом щодо реформ в країні, зокрема, об’єднання територіальних громад, реформи освітянської та медичної галузей, індексації субсидій та пенсійних виплат.

  Завершуючи спілкування, керівник району подякував усім за роботу закликав спільно вирішувати всі нагальні питання життєдіяльності та розвитку територіальних громад.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації