4 березня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик провів засідання оргкомітетів з підготовки до відзначення Міжнародного Дня прав жінок та миру. та 75-ї річниці визволення Погребищенського району від фашистських загарбників.

  В ході обговорення визначено формат проведення районних урочистостей . Так 7 березня, з нагоди Міжнародного Дня прав жінок та миру., в районному кінотеатрі ім.В.Терлецького відбудеться вітання керівництвом району жіноцтва зі святом та святковий концерт чоловічого фольклорного гурту «Заграй» м. Вінниця.

  13 березня на Площі Героїв в м.Погребище заплановано провести церемонію покладання квітів та мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення Погребищенського району від фашистських загарбників.

  Відповідно до плану районних заходів, затверджених головою райдержадміністрації, в населених пунктах територіальних громад заплановано відвідати учасників бойових дій, покладання квітів до меморіалів і пам’ятних місць, урочисті збори та святкові концерти, присвячених історичній події.

  Підводячи підсумки засідання Ігор Медик наголосив, що відзначення у Погребищенському районі 75 – ї річниці визволення Погребищенського району від фашистських загарбників має відбутись на належному патріотичному рівні, сприяти гідному вшануванню ветеранів війни, дітей війни, членів сімей загиблих воїнів.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації