6 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Ігор Медик зустрівся з жителями сіл Станилівки, Талалаї, Степанки. В зустрічах також взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Леся Фроєско, головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Роздольський, голови Станилівської та Черемошненської територіальних громад Василь Хоменко та Василь Омельчук.

  Під час зустрічі із мешканцями села Станилівки були підняті питання проведення ремонту дороги до села та покращення автобусного сполучення, пенсійного забезпечення та монетизації субсидії, плати за електроенергію, об’єднання територіальних громад, реформи освітянської та медичної галузей. Керівник району проінформував учасників зібрання про підсумки соціально-економічного розвитку району, обговорили шляхи реалізації перспективного плану розвитку громади у 2019 році.

  В Станилівській сільській раді Ігор Володимиорович провів особистий прийом громадян. Разом із керівником місцевого сільгоспформування Василем Мазуром та КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваном Роздольським відвідали ФАП, де визначились щодо проведення необхідних ремонтних робіт.

  Зустріч у сільському будинку культури з мешканцями села Степанки проходила у формі конструктивного діалогу. Жителі підняли питання реорганізації сільського відділення поштового зв’язку, отримання медичних послуг в амбулаторії, монетизації субсидії, плати за електроенергію, об’єднання територіальних громад, створення робочих місць в сільській місцевості.

  Також в ході візиту Ігор Медик ознайомився із роботою сільських закладів соціально-гуманітарної сфери.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації