85 років тому керівництво Радянського Союзу вчинило найтяжчий міжнародний злочин проти української нації – геноцид. Довгий час українцям, які вижили, було заборонено говорити про Голодомор, вшановувати пам'ять своїх близьких та рідних, навіть згадувати їхні імена. Але правда і пам'ять про Голодомор завжди жила в їхніх серцях та наступних поколінь.

  Тепер, коли Україна є незалежною державою, наш громадянський обов’язок на належному рівні вшанувати пам'ять понад 7 мільйонів невинно вбитих українців в 1932-1933 роках. Кожен День пам’яті жертв Голодомору – це нагадування нам про відповідальність за недопущення ненависті, геноциду в майбутньому та відстоювання людської гідності, прав і свобод.

  З 4 по 13 березня поточного року на базі Погребищенської музичної школи експонувалася історична виставка «Україна 1932-1933 Геноцид голодом», яку було розроблено Українським інститутом національної пам’яті та безоплатно передано обласній державній адміністрації для перегляду її протягом року в районах області.

  Виставку оглянули школярі та учителі навчальних закладів району, його мешканці.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації