19 березня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик провів нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району за участі першого заступника голови райдержадміністрації Петра Шафранського, заступника голови районної ради Ігоря Гордійчука, керівників ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій. До порядку денного було включено ряд питань, вирішення яких потребує мобілізації зусиль як районної влади, так і територіальних громад.

  Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району в 2019 році інформував Ігор Остапець, завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації. Він зосередив увагу присутніх на необхідності впорядкування прилеглих територій ключових об’єктів населених пунктів району, продовженню роботи з населенням щодо організації сортування твердих побутових відходів, надання відповідної звітності.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський акцентував увагу керівників територіальних громад на організації виконання заходів з приведення до належного санітарного стану смуг відведення автомобільних доріг з додержанням вимог охорони праці та безпеки руху із залученням до цього суб’єктів господарювання.

  Про ремонт та експлуатаційне утримування автомобільних доріг загального користування місцевого значення йшлося в інформації начальника філії ДП «Вінницький облавтодор» «Погребищенський райавтодор» Василя Янчука. Він зазначив, що, нині на обслуговуванні знаходиться 360 км доріг місцевого значення. Поки що активні ремонтні роботи через несприятливі погодні умови не проводяться, але ресурси і матеріали для здійснення ямкового ремонту наразі підприємство має.

  Начальник відділу з призначення грошових допомог та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Процюк ознайомила із алгоритмом призначення субсидій, виплати їх в грошовому еквіваленті та порядку оплати за комунальні послуги з 1 січня 2019 року. З інформаціями з даного питання також виступили: Віктор Павлик, начальник Погребищенської дільниці Гайсинського відділення ПАТ «Вінницяоблгаз» та керівник ЦОК №18 м.Погребище ТОВ «Енера Вінниця» Євгеній Якубівський.

  Підводячи підсумок наради голова райдержадміністрації Ігор Медик наголосив, що упорядкування та благоустрій територій, ремонт доріг та інформаційно-розяснювальна робота щодо переходу на монетизацію субсидій сьогодні є одним із актуальних напрямків роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Він також вкотре нагадав керівникам територіальних громад району, що відповідно до статті 18 пункту 11 Закону України №474-XIV «Про вибори Президента України» органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, а також державні підприємства, установи і організації зобов'язані створити належні умови виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень та застеріг від неналежного виконання покладених обов’язків .

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації