21 березня 2019 року відбулась 32 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

  Участь у її роботі взяли голова райдержадміністрації Ігор Медик, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники підприємств, організацій, установ району, представники громадських організацій та ЗМІ.

  Депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації Ігоря Медика щодо виконання делегованих районною радою повноважень, який був попередньо оприлюднений на сайті Погребищенської районної ради (http://pograirada.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=548:proekty-rishen-32-sesii-7skl&catid=27:decisionprojects7skl&Itemid=50).

  Ігор Володимирович у своєму виступі детально проаналізував роботу райдержадміністрації та її структурних підрозділів у 2018 році, окреслив досягнення, проблемні питання та напрямки подальшої діяльності райдержадміністрації відповідно до перспективного плану розвитку Погребищенського району на 2019-2021 роки.

  Після нетривалого обговорення депутати схвалили звіт та перейшли до розгляду інших питань порядку денного.

  В ході роботи сесії було внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік, заслухано звіт про виконання районних програм:

  - районної Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Погребищенському районі на 2018-2020 роки.

  Доп. Остапець І.О. – завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури РДА;

  - Програми поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2017-2019 роки. Доп. Заморока Л.М. – завідувач сектору надання адміністративних послуг РДА;

  - цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Погребищенському районі на 2018 рік. Доп. Роздольський І.Г. – головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради;

  - Комплексної програми розвитку охорони здоров’я Погребищенського району «Майбутнє Надросся в збереженні здоров’я його громадян на 2016 -2020 роки» та про затвердження Комплексної програми розвитку охорони здоров»я Погребищенського району «Майбутнє Надросся в збереженні здоров»я його громадян на 2019-2020 роки» ( у новій редакції). Доп.Роздольський І.Г. – головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради.

  Депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти Зінаїди Бутенко та після обговорення прийняли рішення про створення комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради Вінницької області, затвердили його Статут, Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр», Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр».

  Детальніше про матеріали сесії на сайті Погребищенської районної ради: http://pograirada.gov.ua.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації