21 березня 2019 року року директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна разом із фахівцями з робочим візитом відвідали Погребищенський район.

  В рамках поїздки вони ознайомились із підготовкою виборчих дільниць Погребищенського району до виборів Президента України та за результатами об’їзду провели робочу зустріч з керівництвом райдержадміністрації, службами, відповідальними за підготовку дільниць до виборів, керівниками територіальних громад району.

  Як зазначила Наталя Михайлівна, в цілому дільниці готові до проведення виборів, однак є ряд проблем матеріально-технічного характеру, які необхідно буде за час, що залишився до 31 березня вирішити. Це стосується повного забезпечення деяких дільниць оргтехнікою та вогнегасниками.

  В ході наради директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна відповіла на ряд питань керівників територіальних громад що стосуються соціального захисту населення.

  Після наради Наталя Михайлівна побувала в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та ознайомилась із роботою управління.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації