25 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Ігор Медик провів зустрічі в закладах культури із жителями сіл Педоси, Малинки, Спичинці за участі голів Педосівської та Спичинецької територіальних громад Тамари Довгополюк та Олександра Ремарчука.

  Під час зустрічей піднімалися питання проведення ремонту дерев’яного пішохідного містка через річку у с. Педоси та реконструкції моста при в’їзді у с.Спичинці, ремонту доріг до сіл Педоси, Спичинці, надання медичних послуг сімейними лікарями в с.Спичинці, пенсійного забезпечення та монетизації субсидії, плати за електроенергію, об’єднання територіальних громад, реформи освітянської та медичної галузей.

  Керівник району проінформував учасників зібрань про підсумки соціально-економічного розвитку Вінницької області та району зокрема, окреслив шляхи реалізації перспективного плану розвитку району у 2019 році.

  Також в ході візиту Ігор Медик ознайомився із роботою сільських закладів соціально-гуманітарної сфери та побував на об’єктах, які потребують ремонту.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації