26 березня 2019 року директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна з робочим візитом відвідала Погребищенський район.

  В рамках поїздки вона разом із головою райдержадміністрації Ігорем Медиком зустрілися із жителями сіл Білашки та Плисків за участі голів Білашківської та Плисківської територіальних громад Юрія Дзигара та Петра Вітрука.

  Увазі присутніх було запропоновано відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», в якому відображено основні досягнення області в різних сферах життєдіяльності впродовж минулого року.

  Перед мешканцями Білашок та Плисків виступив голова райдержадміністрації Ігор Медик, який прозвітував про роботу районної влади та підсумки соціально-економічного розвитку району у 2018 році, окреслив шляхи реалізації перспективного плану розвитку району та громад у 2019 році.

  Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна детально ознайомила учасників зборів з реформами в соціальній сфері країни та розповіла про державні допомоги, зокрема, монетизацію субсидії, виплаті за кожну 3,4,5,6 дитину в сім`ї, програми: «Пакунок малюка», «Муніципальна няня», допомогу сім’ям з дітьми-інвалідами, відповіла на ряд питань що стосуються соціального захисту населення.

  Турбували мешканців громад питання впровадження адміністративно-територіальної реформи, роботи новоствореного підприємства «Енера Вінниця», розрахунків за спожиту електроенергію та газопостачання, проведення індексації пенсійних виплат та одноразової додаткової виплати пенсіонерам, ремонту доріг, освітлення центральної вулиці в с.Плисків. На хвилюючі питання жителі громад отримали чіткі роз'яснення.

  Завершуючи спілкування, голова райдержадміністрації Ігор Медик подякував усім за участь у зібранні, відзначив ряд позитивних змін у громадах, зокрема, і в державі вцілому та закликав спільно вирішувати нагальні питання життєдіяльності.

  Після зустрічі із мешканцями Плисківської територіальної громади керівники відвідали Плисківський психоневрологічний інтернат та Плисківський територіальних центр соціального обслуговування та ознайомились із їх роботою.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації