Під час робочої поїздки на Вінничину Президент Петро Порошенко відвідав курорт «Хмільник» та поспілкувався з ветеранами АТО/ООС, які проходять реабілітацію в цьому всесвітньовідомому курорті та ознайомився з умовами їх відновлення та лікування.

  Президент поцікавився умовами лікування та реабілітації українських воїнів, які брали участь в бойових діях по захисту України та поспілкувався з медичним персоналом. Глава держави подякував ветеранам за їх ратну службу та побажав скорішого і повного одужання.

  «Я сьогодні приїхав подивитися як реалізується мій указ щодо реабілітації учасників АТО, що ми ще можемо зробити, щоб ця реабілітація проходила успішно», - сказав Петро Порошенко. «Мрію коли-небудь побувати тут. Я дуже люблю Хмільник і, якщо б Господь сподобив, було б добре тут відпочити», - додав Президент.

  Під час спілкування з медиками Глава держав зазначив, що «програма боротьби з бідністю передбачає зростання мінімальної зарплати випереджаючими темпами», що на переконання Президента дозволить додатково підтримати малозабезпечених людей, включно із курортно-санаторним оздоровленням.

  «Я дуже дякую лікарям та медичному персоналу за ту допомогу, яку ви надаєте нашим хлопцям», - сказав Петро Порошенко.

  Президент також відзначив величезний туристичний потенціал «Хмільника», який з кожним роком стає все більш популярним як серед українців, так і іноземців. Глава держави висловив впевненість, що курорт заслуговує мати статус «національний»

  «Ніколи курорт не розвивався. Як був побудований в старі часи… А сьогодні, і це дуже приємно, йдуть інвестиції, будуються нові корпуси, завозиться нове медичне обладнання і слава про радонові води «Хмільника» - вже не тільки в країнах колишнього Радянського Союзу. Вже приїжджають і з Європи, і США», - зазначив Президент.

  «Я дуже дякую лікарям та медичному персоналу за ту допомогу, яку ви надаєте нашим хлопцям», - сказав Петро Порошенко.

  Під час спілкування з персоналом санаторію «Хмільник», який входить до складу всього курортного комплексу в Хмільнику, Президент відзначив, що туризм та такі реабілітаційно-курортні центри мають величезний потенціал, і децентралізація суттєво сприяє розвитку їх інфраструктури. При цьому він відзначив високий рівень медичної допомоги та реабілітації хворих, який широко знаний не лише в Україні, а й в світі.

  Глава держави висловив впевненість в тому, що «з кожним роком все більше українців та гостей країни зможуть скористатися гостинністю Вінниччини та лікувальними властивостями радонових вод «Хмільника».

  Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/17885-prezydent-vidvidav-uchasnykiv-ato-oos-iaki-prokhodiat-reabilitatsiiu-na-vidomomu-kurorti-khmilnyk