27 березня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик побував у вищому професійному училищі №42 м. Погребище, де відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О, ПАЛ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання». У конкурсі приймали участь 10 майбутніх електриків з Погребище, Зозова, Гнівані, Теплика та Вінниці.

  «Професія електрика дуже затребувана в нашій країні. У кожній компанії, фабриці і заводі ніяк не обійтися без електроприладів і електрики, тому там завжди є посада електрика. Училища в яких ви навчаєтесь дають вам максимум навичок та знань, оволодіння якими сприятиме вам швидко знайти роботу. Тому перед вами стоїть завдання стати добре підготовленими як в практичному, так і у теоретичному плані фахівцями. І сьогоднішній конкурс покаже чому ви навчились, на що ви здатні із отриманими знаннями. Бажаю всім успіху. І хай переможуть найкращі!», - зазначив керівник району, звертаючись до учасників змагань.

  Програма змагань передбачала два тури: теоретичний (вирішення тестових завдань) та практичний (монтаж двох різних за складністю електричних схем).

  Роботу учнів оцінювало фахове журі у складі представників ПАТ «Вінницяобеленерго» СО Погребищенські елекричні мережі», Вінницького коледжу НУХТ і НМЦ ПТО у Вінницькій області.

  Партнерами та спонсорами конкурсу виступили Вінницькі підприємства ІТЦ «Енергооблік» та СВ «Технологія», які провели майстер-класи по роботі з електричним обладнання та спеціалізованим електричним інструментом.

  По завершенні конкурсної програми були визначені переможці - представники Теплицького ПАЛ, Гніванського ПАЛ та Зозівського ПАЛ. Вони отримали дипломи переможців та призи – електричний інструмент від СВ «Технологія». Решта учасників, отримала грамоти та цінні подарунки – набори електрика від ІТЦ «Енергооблвк» та Е. next Україна.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації