29 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Ігор Медик поспілкувався із жителями сіл Гопчиця та Старостинці. В зустрічах також взяли участь головний спеціаліст по контролю за призначенням та виплатою пенсій та допомог управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Олійник, начальник Погребищенського відділу з питань призначення, перерахунків та виплати пенсій Іллінецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Світлана Шлапак, голови Гопчицької та Старостинецької територіальних громад Роман Прилуцький та Юрій Філіповський.

  Увазі присутніх було запропоновано відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», в якому відображено основні досягнення області в різних сферах життєдіяльності впродовж минулого року.

  Перед мешканцями Гопчиці та Старостинців виступив голова райдержадміністрації Ігор Медик, який прозвітував про роботу районної влади та підсумки соціально-економічного розвитку району у 2018 році, окреслив шляхи реалізації перспективного плану розвитку району та громад у 2019 році.

  В ході діалогу із керівником району в с.Гопчиця жителів турбували питання завершення будівництва школи, її матеріального забезпечення, перерахунку пенсій, монетизації субсидії, плати за електроенергію та блакитне паливо, об’єднання територіальних громад.

  Під час зустрічі із мешканцями села Старостинці були підняті питання проведення ремонту сільських вулиць, електричних мереж, автобусного сполучення із м.Погребище в неділю, монетизації субсидії, додаткової плати за газ, перспектив об’єднання з Погребищенською громадою.

  Також в ході візиту Ігор Медик ознайомився із роботою сільських закладів соціально-гуманітарної сфери.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації