2 квітня 2019 року в Погребищенському районі відбулися урочистості з нагоди весняного призову юнаків району до лав Збройних Сил України.

  Під час проведення урочистих заходів, які відбулися у залі райдержадміністрації, комісар Погребищенського районного військового комісаріату Юрій Гаврилюк оголосив текст Указу Президента України № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році».

  Він закликав призовників сумлінно вчитися військовій службі, належно виконувати військові статути і накази старших командирів та побажав з легкістю оволодівати військовою справою, не забувати батьків та рідних, дорожити військовою дружбою.

  З напутнім словом до призовників звернувся голова райдержадміністрації Ігор Медик, який зазначив, що сьогодні українська армія проходить непростий шлях реформування, вона освоює складну науку бути не просто збройним форпостом країни, а стоїть сьогодні на захисті її територіальної цілісності, нажаль, в бойових умовах відстоює її. «Перед вами нелегке випробування, але я переконаний, що ви успішно оволодієте знаннями і навичками необхідними для проходження служби у кращих військових частинах Збройних Сил України», - наголосив Ігор Володимирович та побажав призовникам міцного здоров’я, успіхів та справжньої армійської дружби, добросовісно виконувати свій священний обов’язок.

  Від районної державної адміністрації та районної ради юнаки отримали пам’ятні подарунки.

  Після цього з найкращими побажаннями виступила мати призовника – Катерина Нагорняк.

  Сумлінно виконувати почесний обов’язок громадянина України, гідно і вміло пронести службу пообіцяв від імені всіх призовників Мирослав Огірчук.

  Завершився захід святковим концертом, підготовленим учасниками художньої самодіяльності району, покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та благословенням настоятелем Храму Андрія Первозванного Православної церкви України протоієреєм Петром.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації