04 квітня 2019 року голова райдержадміністрації провів нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій з нагальних питань життєдіяльності району за участі заступника голови районної ради Ігоря Гордійчука.

  Завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Ігор Остапець проаналізував хід проведення благоустрою в населених пунктів району за підсумками об’їзду.

  Він зокрема звернув увагу керівників громад на належне впорядкування кладовищ, в’їздних знаків, прибирання придорожньої смуги та прилеглих територій об’єктів соціально-культурної сфери, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

  Про надання послуг службою зайнятості роботодавцям та незайнятому населенню в І кварталі 2019 року доповів Олександр Віцінський, директор Погребищенської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Скарбовійчук Тетяна ознайомила із порядком виплати соціальних допомог на дітей.

  Про стан реформування КП «Погребищенська центральна районна лікарня» та порядок надання медичних послуг, у зв’язку із цим розповіла Надія Коваленко, в.о. головного лікаря.

  Про відшкодування вартості закуплених доїльних установок та за утримання молодняку великої рогатої худоби проінформував заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Ваколюк.

  Завідувач архівного сектору райдержадміністрації Галина Міщук роз’яснила порядок та зміст науково-технічного опрацювання документів Національного архівного фонду.

  Підводячи підсумок голова райдержадміністрації Ігор Медик наголосив, що вирішення піднятих питань потребує мобілізації зусиль як на районному рівні, так і громадах, тому всім необхідно негайно взятися за їх розв’язання.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації