9 квітня у м. Погребище в приміщенні Будинку художньої та технічної творчості дітей Наталія Козлова, президентка неурядової громадської організації “Прогресивні жінки” та тренерка Наталія Сергієнко провели кущовий тренінг з питань протидії торгівлі людьми для членів Міжвідомчої ради Погребищенського та Оратівського районів за участі заступників голів райдержадміністрацій Ксенії Дробович та Людмили Волощук.

  Мета тренінгу – сприяти кращому розумінню державної політики у сфері протидії торгівлі людьми та планування і виконання районної програми відповідно до викликів сьогодення.

  З метою розуміння проблеми та усвідомлення держслужбовцями та фахівцями своєї ролі в попередженні та боротьбі з торгівлею людьми, обговорено основні законодавчі аспекти щодо ідентифікації та перенаправленні жертв торгівлі людьми для подальшої допомоги відповідно до Постанов КМУ № 417 та № 783.

  Фахівці неурядової громадської організації “Прогресивні жінки” акцентували увагу учасників тренінгу на необхідності формування стратегії та завдань програм з протидії торгівлі людьми на рівні районів, територіальних громад і розробці і проведенні інформаційної кампанії.

  Тренінг відбувся в теплій і дружній атмосфері, де учасники розглянули та опрацювали ряд питань для ефективної співпраці.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації