10 квітня голова райдержадміністрації Ігор Медик провів робочу нараду за участі голови районної ради Сергія Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Керівник району проінформував про участь у колегії обласної державної адміністрації з питання підсумків соціально-економічного розвитку області протягом першого кварталу поточного року акцентувавши увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників галузей району на роботі з вирішення завдань, поставлених в ході роботи колегії.

  Він також наголосив на неухильному виконанні його доручень відповідно до встановлених термінів та більш якіснішій підготовці виконавцями вихідних документів та інформаційно-аналітичних довідок.

  Заступник головного лікаря КП «Центральна районна лікарня» Надія Коваленко доповіла про хід робіт з комп’ютеризації закладу облаштування відділення невідкладних станів.

  Про впровадження електронних рецептів, будівництво амбулаторії в с.Новофастів, епідеміологічну ситуацію та стан підписання декларацій йшлося в інформації директора КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Івана Роздольського.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Скарбовійчук інформувала про реалізацію заходів в рамках районної комплексної цільової програми соціального захисту жителів Погребищенського району на 2019 рік.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський проінформував про стан справ щодо автобусного сполучення із с.Морозівка та с.Надросся, проведення благоустрою територій, зокрема придорожніх смуг, призову на строкову військову службу, сплату податків суб’єктами господарювання.

  В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема, про:

  • підготовку до закупівлі унаочнення та парт для 1-х класів на наступний навчальний рік;
  • втрати місцевих бюджетів;
  • формування квартальної звітності;
  • правоохоронну роботу в районі.

  За підсумками обговорення піднятих питань головою райдержадміністрації Ігорем Медиком дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації