Оголошення про конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради Вінницької області

  Відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради Вінницької області, затвердженого рішенням 32 сесії районної ради VІІ скликання від 21 березня 2019 року №15-32-7/811, наказу начальника відділу освіти від 15.04.2019 року №75, оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради Вінницької області.

  Повне найменування: комунальна установа «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради Вінницької області.

  Юридична адреса ІРЦ: 22200, Вінницька область, м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 102.

  Найменування посади:

  - директор комунальної установи «Погребищенський інклюзивно-ресурсний центр» Погребищенської районної ради Вінницької області.

  Умови оплати праці:

  - посадовий оклад – 4956 грн.;

  - на оплату праці директора ІРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

  Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

  Вимоги до посади:

 • вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
 • стаж роботи за фахом не менше трьох років;
 • знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
 • вільне володіння державною мовою;
 • володіння навиками підготовки ділових документів;
 • досвід та вміння працювати з людьми;
 • володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;
 • вміння здійснювати ефективну комунікацію та проводити публічні виступи;
 • вміння працювати в стресових ситуаціях.

  Документи подаються до 11 травня 2019 року 17.00 год. відділу освіти Погребищенської райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 106 м. Погребище, 22200.

  Перелік документів:

 • копію паспорта громадянина України;
 • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
 • копію трудової книжки;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • мотиваційний лист та перспективний план розвитку установи на три роки;
 • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

  Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

  Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційних іспит та співбесіда.

  Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ проводиться за напрямами:

 • знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;
 • знання основ спеціальної педагогіки;
 • знання основ управління діяльністю ІРЦ.

  Іспит складається з 6 питань, по 2 питання за напрямами, у вищезазначених пунктах. Загальний час для проведення іспиту становить не більш, як 1 год. 20 хвилин.

  Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей, вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків. Під час співбесіди не ставляться запитання щодо політичних поглядів, релігії, етнічного походження, матеріального становища, соціального походження або питання, які можуть бути розцінені як дискримінаційні.

  Під час проведення співбесіди з кандидатами на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру конкурсна комісія розглядає мотиваційний лист та заслуховує публічну презентацію перспективного плану розвитку установи на три роки.

  Контактна особа – Галецька Раїса Володимирівна – головний спеціаліст відділу освіти Погребищенської РДА

  (04346)2-12-33, 0987331860

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.