18 квітня 2019 року в м.Погребище урочисто відкрито спортивно - дитячий майданчик. На відкриття завітали народний депутат України Руслан Демчак, голова райдержадміністрації Ігор Медик та міський голова Анатолій Білик.

  Звертаючись до учасників заходу міський голова Анатолій Білик зазначив, що майданчик – це результат спільних зусиль народного депутата України Руслана Демчака, міської ради та громади міста задля фізичного розвитку та розваг дітей, що проживають в районі Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ст.

  Він наголосив, що влада міста працює над відновленням і футбольного поля біля майданчиків. На реалізацію проекту затрачено майже 200 тис.грн.

  Народний депутат України Руслан Демчак зазначив, що діти, молодь – наш найцінніший скарб. Адже за ними світле майбутнє нашої держави. Саме тому ми повинні створювати всі умови для їх гармонійного розвитку. І ми маємо знаходити можливість, щоб подарувати дітям справжнє свято. Він побажав дітям і усім присутнім миру, добра, здоров’я та поспілкувався з мешканцями міста з питань, які їх турбують і потребують його допомоги у вирішенні.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації