18 квітня 2019 року відбувся районний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе» метою якого є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження талановитих дітей та молоді з інвалідністю.

  На фестиваль представили свої роботи 17 дітей. Відрадно, що з кожним роком кількість учасників збільшується, розширюється також географія конкурсу.

  Цьогоріч його учасниками були представлені роботи з різних куточків району, зокрема, Пшеничка Андріана, Ящук Аліна, Сасюк Максим, Хоменко Валерія, Єрмолков Максим, Крилов Максим, Царюк Надія з м.Погребище, Мельник Єлизавета з с.Ординці, Заєць Олександр, Дробот Анастасія, Марченко Богдан з с.Черемошне, Гульман Володимир з с.Очеретня, Сладков Олександр і Черниш Володимир з с.Мончин, Орностай Марія з с.Булаї, Яковишина Тетяна з с.Ширмівка, Дашкова Вікторія з с.Новофастів.

  Присутні мали змогу оглянути виставку, на яку діти представили вміло виконані роботи з бісеру, вишивки, вироби з паперу, літературні твори, твори образотворчого мистецтва, квілінг, випалювання на дереві, виготовлення іграшок. Кожен твір – це спроба відтворити власний світ.

  На захід завітали заступник голови Погребищенської районної державної адміністрації Ксенія Дробович та заступник голови Погребищенської районної ради Ігор Гордійчук. Заступник директора Погребищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валерій Пампух разом із запрошеними гостями вручили дітям подяки за активну участь у фестивалі та подарунки.

  Гості подякували організаторам фестивалю а також всім тим, хто долучився до його проведення, особливо батькам за їх допомогу дітям в участі у фестивалі, за їх щоденну турботу, а також приватному підприємцю Лілії Волинській, яка підготувала для дітей солодощі.

  Заступник директора Погребищенського РЦСССДМ Валерій Пампух