Уряд України, в рамках виконання програми капітального ремонту доріг на період до 2022 року, ставить завдання зменшувати обсяги ямкового ремонту доріг і збільшувати долю капітального ремонту, який має гарантію якості не менше десяти років.

  Цього року Урядом на ремонт доріг виділено 55 млрд грн., з них 14,7 млрд. грн. – на дороги місцевого значення, що є рекордною сумою для України. У Вінницькій області на ремонт автошляхів цього року виділено також рекордний обсяг фінансування – 2,8 млрд. грн.

  Глава Уряду сьогодні, 23 квітня, перебував з робочою поїздкою одразу у трьох областях – Київській, Черкаській та Вінницькій, де оглянув стан будівництва та ремонту доріг. В центрі уваги – ділянки трас М-05 «Київ – Одеса» та М-12 «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка». Ці дороги входять у міжнародний транспортний коридор GO Highway, який має поєднати українські чорноморські порти з польськими портами у Балтійському морі.

  Перебуваючи у Вінницькій області, Прем’єр-міністр оглянув хід ремонтних робіт на ділянці траси М12 «Стрий-Тернопіль- Кропивницький-Знам’янка» біля с.Червоне, Немирівського району, що теж є частиною коридору Go Highway, на який цього року Кабінет Міністрів України виділив 4 млрд. грн. Глава Уряду оглянув одну ділянку – в 5 км.

  «Сьогодні ми маємо абсолютно нову якість та підходи щодо будівництва та капітального ремонту доріг. Друга позиція – безпека дорожнього руху. Для нас є важливим завданням до 2020 року на третину зменшити травматизм і смертність на українських дорогах, ми маємо перестати втрачати життя українців тільки через те, що дороги не мають відповідних заходів безпеки. Саме тому ми понад два млрд. грн. в цьому році спрямуємо на заходи з безпеки, щоб водії завжди пам’ятали про безпеку дорожнього руху», - зазначив Володимир Гройсман.

  Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/18490-tsohorich-uriadom-ukrainy-vydileno-rekordnu-sumu-na-remonty-dorih-ponad-55-miliardiv-hryven