Заборгованість населення Вінниччини за спожитий газ на середину квітня сягнула 730 млн. грн. Серед боржників – майже 25 тисяч побутових споживачів, які отримали на руки кошти монетизованої субсидії, однак досі за газ не сплатили.

  При наявності заборгованості в розмірі 340 грн. і більше споживачі ризикують втратити державну допомогу. Крім того, боржникам може бути припинене постачання блакитного палива.

  «ТОВ «Вінницягаз Збут» останніх два місяці широко інформувало споживачів газу, які отримують субсидію, про необхідність своєчасної оплати за спожиті кубометри. Наголошувало на загрозі втрати державної допомоги у випадку наявності боргу. Компанія з розумінням поставилася до затримок оплати за лютий у березні через перехідний етап до монетизації субсидії. Однак, на середину квітня стан розрахунків побутових споживачів незадовільний.» - пояснює директор підприємства Василь Сопільник.

  ТОВ «Вінницягаз Збут» закликає усіх споживачів розрахуватися за спожитий газ у найкоротші строки. В іншому випадку компанія буде змушена вдаватися до примусового стягнення боргу та припинення постачання газу.

  • За додатковою інформацією звертатися
  • до фахівця із звязків з громадськістю
  • Логінової Лариси Григорівни
  • +380432 27 80 92
  • +38 067 433 22 89

  Фахівець з адміністративної діяльності Погребищенської дільниці Гайсинського Відділення ПАТ «Вінницягаз» В.Павлик