Напередодні Великодніх свят райдержадміністрацією було ініційовано збір чергового продуктового гуманітарного вантажу для наших земляків та інших воїнів Збройних Сил України, які боронять рубежі на Сході.

  Було зібрано продовольчі товари (печиво, цукерки, чай, кава, крупи, макарони, консерви, консервація домашнього приготування).

  Районна державна адміністрація дякує всім, хто відгукнувся на заклик і у такий короткий строк зуміли зібрати гостинці до Великодніх свят нашим землякам. До збору долучились працівники організацій, установ, підприємств району, а саме: архівний сектор, служба у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення, управління фінансів, сектор надання адмінпослуг, сектор реєстраційних дій райдержадміністрації, Погребищенська районна філія обласного центру зайнятості, Погребищенський медичний коледж, КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради.

  Окрему подяку районна державна адміністрація висловлює керівництву та працівникам КП «Погребищенська центральна районна лікарня», котрі від кожного відділення передали нашим землякам вітання та гостинці до Великодня. Це, зокрема, колективи поліклінічного,терапевтичного, інфекційного, пологового, реанімаційного, дитячого, хірургічного, приймального відділень, медсестринської служби та харчоблоку.

  Також керівництво райдержадміністрації дякує працівникам Старостинецької сільської ради та небайдужим мешканцям громади, які активно долучились до цієї акції.

  Смачної паски нашим воїнам – землякам, які боронять східні кордони нашої держави.

  Завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації В.М.Білоконь