33 роки тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. При ліквідації аварії загинуло близько 50 співробітників станції і постраждали сотні рятувальників.

  Біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС у м. Погребище сьогодні відбулося покладання квітів та мітинг - реквієм за участі керівництва району, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, громадськості.

  Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

  До присутніх ліквідаторів звернувся голова районної ради Сергій Волинський, який подякував їм за неоціненний вчинок, адже вони, ціною власного життя і здоров’я, зробили все, аби ми сьогодні мали змогу жити і радіти життю.

  Голова відокремленого підрозділу Вінницької обласної організації «Союз-Чорнобиль Україна» у Погребищенському районі В’ячеслав Мацюк побажав своїм побратимам здоров’я, щастя та всім миру в країні.

  Мітинг-реквієм завершився тематичними читаннями і піснею учнів Погребищенських ЗОШ №1, №2 І-ІІІ ст. та панахидою, відправленою священиками Православної церкви України.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації