Засідання оргкомітету з підготовки до відзначення в Погребищенському районі Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  2 травня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик провів засідання оргкомітету з підготовки відзначення у Погребищенському районі Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  Він зазначив, що відповідно до плану заходів, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 16 квітня 2019 року №301 «Про відзначення на Вінниччині Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України» в районі заплановано ряд заходів, зокрема:

  • покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків;
  • проведення в закладах освіти та культури району патріотичних заходів, тематичних уроків, уроків пам’яті, лекцій, бесід за участю ветеранів війни;
  • організацію в бібліотечних закладах книжково-ілюстративних виставок, відкритих переглядів літератури, творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів, мемуарної та історичної літератури.

  В населених пунктах району проводиться упорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни.

  На постійному контролі райдержадміністрації знаходяться матеріальні та соціально-побутові умови проживання ветеранів війни.

  В ході обговорення визначено формат проведення районних урочистостей, які відбудуться 9 травня 2019 року на площі Героїв в м. Погребище за участі ветеранів, представників влади, громадськості, учнівської і студентської молоді. Цього дня планується покладання квітів до пам’ятних знаків, мітинг, святковий концерт, перегляд тематичного художнього фільму, спортивні змагання.

  За результатами обговорення членам оргкомітету дано відповідні доручення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації