Голова райдержадміністрації Ігор Медик спільно із завідувачем сектору містобудування та архітектури, головним архітектором району Володимиром Коріненком та головним лікарем КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваном Роздольським відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини, де поспілкувався із сімейним лікарем Катериною Любарською щодо медичної реформи, забезпечення медикаментами та якості надання медичних послуг. Вони також ознайомились із ходом будівництва нового приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Новофастів.

  Як уже повідомлялось розпорядженням голови облдержадміністрації від 11 вересня 2018 року №696 (із змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 вересня 2018 року №723) Департамент будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації визначено замовником з будівництва 13 амбулаторій, що фінансуються в поточному році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, в тому числі в с.Новофастів.

  Будівництво фінансується за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, та співфінансування з місцевих бюджетів, не менше 10% від загальної вартості будівництва.

  В січні 2019 року Департаментом проведено конкурсні торги на будівництво приміщення Новофастівської амбулаторії через систему «ProZorro». Очікувана вартість будівництва - 14 117 008,00 грн. з ПДВ. В результаті торгів переможець ТОВ «ЖК-Гарант» зобов’язався виконати роботи за 9 757 562.00 грн.

  Станом на початок травня 2019 року влаштовано монолітний фундамент зі збірних залізобетонних блоків, проводяться роботи по влаштуванню несучих стін із газоблоку.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації