9 травня 2019 року відбулася святкова хода та покладання квітів до монумента Слави та Алеї Героїв м. Погребище. У заході взяли участь керівники району та міста, ветерани Другої світової війни, учасники АТО/ООС, представники установ та організацій, громадських організацій, мешканці та гості міста.

  Учні навчальних закладів міста вишикувались біля слова «Пам’ять» із портретами своїх прадідів, рідних які пройшли через горнило страшної війни.

  Учасники мітингу вшанували пам’ять всіх полеглих у Другій світовій війні 1939-1945 років хвилиною мовчання.

  «В День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільство, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога. Майже десяти мільйонам українців, із них понад шести тисячам погребищан, не судилося дожити до миру. Вічна слава і вічна пам’ять людям, які своїми сльозами і кров’ю окропили перемогу, подарували усім нам життя віддавши власне.

  І сьогодні Україна, як і у роки Другої світової війни є епіцентром протистояння агресору. Україна є важливим чинником європейської безпеки у протистоянні російській агресії. Ось уже п’ятий рік ми відзначаємо це свято з шаною і повагою до ветеранів як Другої світової війни, так і до учасників та ветеранів АТО/ООС на Сході України, де ми боронимо нашу Батьківщину від агресора. », - зазначив у виступі голова райдержадміністрації Ігор Медик. Він побажав усім учасникам заходу міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру, злагоди і спокою!

  Голова районної організації ветеранів України Надія Сінкевич також привітала ветеранів та учасників заходу із святом та побажали всім, хто врятував і відстоює сьогодні честь, свободу і незалежність України міцного здоров’я, родинного благополуччя і бадьорості духу на довгі літа.

  Продовжились урочистості тематичним концертом, підготовленим художніми колективами району.

  Цими днями у територіальних громадах Погребищенського району також проходять заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, під час яких ветеранам вручається матеріальна допомога.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації