15 травня голова райдержадміністрації Ігор Медик провів робочу нараду керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Марина Нечипорук проінформувала про підготовку інформаційного буклету про вільні земельні ділянки Погребищенського району для залучення інвестицій та про підготовку інформації на розгляд сесії районної ради про соціально-економічний розвиток району.

  Про вжиття заходів щодо ремонту даху будинку сімї загиблого учасника АТО Школьного О. йшлося в інформації начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Скарбовійчук. Вона також проінформувала про підготовку до оздоровчої кампанії в районі.

  Заступник головного лікаря КП «Центральна районна лікарня» Надія Коваленко доповіла про хід робіт зі встановлення в поліклінічному відділенні флюорографа, завершення автоматизації робочих місць лікарів.

  Про впровадження електронних рецептів, будівництво амбулаторії в с.Новофастів та стан підписання декларацій йшлося в інформації директора КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Івана Роздольського.

  Начальник відділу освіти Зінаїда Бутенко проінформувала про готовність доставляти випускників шкіл району до пунктів здачі ЗНО, фінансове забезпечення літньої оздоровчої кампанії дітей та працівників закладів освіти.

  Галина Кравчук – завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації запросила усіх присутніх взяти участь у заходах з нагоди Дня вишиванки, які відбудуться 16 травня біля районного будинку культури.

  Міський голова Анатолій Білик, заступник голови райдержадміністрації Ксенія Дробович проінформували про заходи, які плануються провести з нагоди Дня міста та Дня захисту дітей - 1 червня 2019 року.

  За підсумками обговорення піднятих питань головою райдержадміністрації Ігорем Медиком дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації