26 травня 2016 року відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації було проведено нараду керівників навчальних закладів.

  На нараді були присутні голова райдержадміністрації І.Вінник та заступник голови районної ради І.Гордійчук.

  Голова райдержадміністрації І.Вінник наголосив на тісній співпраці органів виконавчої влади із закладами освіти, виплат заробітних плат педагогам, проведенню ремонтних робіт за участі спонсорів.

  Гордійчук І., заступник голови районної ради у своєму виступі акцентував увагу на створені навчально-виховних комплексів на базі Сніжнянської, Черемошненської та Мончинської шкіл, шляхом об’єднання навчальних закладів та дошкільних закладів, а також про участь шкіл у грандах, написанні проектів за підтримки органів місцевого самоврядування.

  З питання виконавської дисципліни, підсумках проведення Днів відділу та оптимізації мережі закладів району, скорочення обслуговуючого персоналу доповідала начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

  Також розглядалися питання про звітування керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району, про виплату відпускних та оздоровчих педагогічним працівникам та про підготовку закладів освіти до нового навчального року.

  В обговоренні даних питань брали участь Боднарчук Н., голова профспілкової організації працівників освіти і науки району, головні спеціалісти відділу освіти Садова Н. та Нагорняк О., методисти районного методичного кабінету Тімергазіна В. та Сіренко Г.

  При підведенні підсумків дано доручення директорам навчальних закладів з питань, які розглядалися в ході наради.

  Н.Садова, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації