Сьогодні голова районної державної адміністрації Ігор Медик провів робочу нараду щодо вирішення проблем соціально-економічного та гуманітарного спрямування.

  Керівники структурних підрозділів, установ та організацій району, що доповідали на нараді, наголосили на позитивній динаміці у своїй роботі, та вказали на складні моменти, які потрібно вирішувати в подальшому.

  Завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проінформував про поводження з побутовими відходами та дію районної Програми з енергозбереження.

  Про надходження та використання коштів районного бюджету йшлося в інформації Олександра Недошовенка – заступника начальника управління фінансів райдержадміністрації.

  Військовий комісар Погребищенського районного комісаріату Юрій Гаврилюк доповів про виконання весняного призову громадян до лав Збройних Сил України.

  Про готовність до роботи пришкільних таборів повідомлялося начальником відділу освіти райдержадміністрації Зінаїдою Бутенко.

  Узагальнену інформацію про проведені профілактичні рейди доповіла Леся Гарнага – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

  Директор КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Роздольський проінформував про епідеміологічну ситуацію в районі.

  Про впорядкування архіву йшлося в інформації Галини Міщук – завідувача архівним сектором райдержадміністрації.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський доповів про освоєння коштів на ремонт дорожнього покриття між населеними пунктами району, роботу комісії з доступності, підведення підсумків з благоустрою.

  За підсумками обговорення піднятих питань головою райдержадміністрації дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.