Голова районної державної адміністрації Ігор Медик з нагоди Міжнародного дня захисту дітей зустрівся з дітьми пільгових категорій та їх опікунами, прийомними батьками, батьками-вихователями.

  Звертаючись до присутніх очільник району, зокрема, зазначив: «Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. За щасливе життя відповідаємо ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав це один із найголовніших наших обов’язків.

  Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов’ю та милосердям, вони в майбутньому змінять і наше життя на краще».

  Побажав дітям міцного здоров’я, успіхів та гарних емоцій, а всім дорослим, хто поруч з дітьми, – сімейного затишку, щастя та радості від дітей.

  До присутніх з вітальним словом звернулися також: Леся Гарнага – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Зінаїда Бутенко – начальник відділу освіти райдержадміністрації та Анатолій Білик - Погребишенський міський голова.

  Голова райдержадміністрації вручив дітям подарунки.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації