Голова райдержадміністрації Іван Вінник, міський голова А.Білик взяли участь у раніше анонсованому фестивалі «Вишиване моє Надросся», який відбувся 26 травня 2016 року у м.Погребище.

  Захід був організований Спілкою Активних Погребищан спільно з сектором культури та туризму райдержадміністрації і розпочався з урочистої ходи, яка стартувала біля районного кінотеатру. Учні шкіл, громадські активісти, містяни у вишиванках і з національною символікою пройшли до Козацького хреста в районі цукрозаводу, де і відбувся імпровізований концерт, представлений на суд громадськості місцевими аматорами та дитячими хореографічними колективами. Але безумовною «родзинкою» дійства стала участь у фестивалі соліста відомого гурту «ТІК» Віктора Бронюка.

  В.о. головного редактора районної газети «Колос» Надія Синюченко поспілкувалася з автором пісень і за сумісництвом фронтменом групи «ТІК», яка однією своєю появою здатна підірвати будь-яку публіку, творчість якої близька та зрозуміла простим слухачам.

  Співак розповів, що у м. Погребище не вперше , що погребищенська земля цікава, багата на історичні моменти. Самобутність і енергетика цих місць приваблює, — запевнив Віктор Бронюк.

  Ціль приїзду п’ятого червня гурту «ТІК» з концертом у м.Погребище — некомерційна.

— Є речі важливіші, ніж комерційний успіх. Ми чогось досягли, реалізувались, може, сьогодні ми маємо можливість поділитись так званим рецептом успіху. І ми з задоволенням це робимо і не цураємось, — переконує він. — Головний аргумент — запрошення активістів САП — молодих, активних людей.

  Для нас це щось середнє між волонтерством та благодійністю. Є бажання молодих людей щось змінювати — і ми готові їх підтримувати. Я розумію, що таке сьогодні організувати якусь діяльність у маленькому містечку, тому що сам народився у Хмельницькому районі і знаю, що сьогодні йде великий відтік якісного кадрового потенціалу в бік великих міст, та нам хочеться приділяти увагу розвиткові і таких районних центрів, сіл, селищ. Коли є бажання щось робити, якщо є можливість в чомусь допомогти, то я особисто і моя команда готові до того.

  Концерт подібного масштабу за майже 11 років діяльності український музичний гурт проводить не вперше. До слова, свої іменини «ТІК» святкуватиме 2 червня. — Хочемо об’єднати наше свято із днем вашого міста у нас на Поділлі, серед гарної природи і прекрасних людей.

  Запевняє, що презентуватиме щось нове. Подробицями не ділиться, каже, прийдете і почуєте. Мотивує тим, що це все одно, що розповідати, яка смачна страва, адже краще скуштувати її. Те саме і про пісню — краще послухати.

  Обіцяє, що програма складатиметься з перевірених часом пісень, що завжди знаходять відгук у серцях слухачів, слова яких у всіх на устах. Тобто без справді народних хітів «Олені», «Сірожине пірожине», «Люби ти Україну» не обійдеться.

  За матеріалами районної газети «Колос»