Оголошення про включення ТОВ «Пансіонат «Ірбіс» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників АТО/ООС

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» від 12 грудня 2017 № 1057 (зі змінами), враховуючи надану інформацію та підтверджуючі документи від суб’єкту надання послуг з психологічної реабілітації, управлінням праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації (далі - управління) прийнято рішення про включення

  ТОВ «Пансіонат «Ірбіс» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (наказ начальника управління від 21 травня 2019 року № 41). ТОВ «Пансіонат «Ірбіс» знаходиться за адресою Херсонська область, м. Скадовськ, вул. Поповича 1.

  В «Пансіонаті «Ірбіс» проходять психологічну реабілітацію учасники АТО/ООС, заклад створив організаційну структуру надання психологічної допомоги, для відновлення психологічного та духовного стану. В ході психологічної допомоги учасників АТО/ООС психолог підтримує морально-психологічний стан, створює умови для повноцінної реабілітації, а також проводить види роботи для психоемоційного розвантаження учасників АТО/ООС. Проводить бесіди, діагностичну та корекційну роботу, консультації, тренінги, семінари, індивідуальні та під групові консультації, психологічні вправи та етюди. Програма базується на реабілітаційній стратегії охорони здоров'я, спрямованій на відновлення психічного та особистісного здоров'я та стану психологічного благополуччя.

  Психолог зберігає індивідуальну інформацію учасників АТО/ООС, які прибули на психологічну реабілітацію, дотримуючись правил і норм професійної етики.

  Психологічна реабілітація включає в себе комплекс заходів, що здійснюються з метою збереження, відновлювання або компенсації порушених психічних функцій, якостей, особистого та соціального статусу особи, сприяння психосоціальній адаптації до зміненої життєвої ситуації, осмислення досвіду, отриманого в екстремальній ситуації, та застосування його в житті.

  Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг або його законний представник звертається до структурного підрозділу райдержадміністрації з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються:

  • копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;
  • копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;
  • копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності для осіб, які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності.

  За більш детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації за адресою м. Погребище, вул. Богдана Хмельницького 81, каб. № 5, тел. 2-17-58

  Управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації