Із початком літньо-ягідно-купального сезону починаються і літньо-ягідно-купальні хвороби. Не один раз ми чуємо, що хтось, з’ївши ягід чи овочів, — занедужав, хтось, покупавшись у водоймі чи ставку, — захворів… І чомусь думаємо, що це десь там, з кимось, а з нами це не трапиться. Однак, не завжди так буває. Тому хочеться, щоб люди були уважні, обережні, прислухались до порад фахівців та берегли своє здоров’я.

  Мабуть, всі чули, що є таке важке інфекційне захворювання, як лептоспіроз, яким, власне, частіше хворіють в цей період, коли починаються польові роботи, косовиця, купання та ситуація, що склалася з накопиченням та несвоєчасним вивезенням твердих побутових відходів на території району, де розвелась велика кількість мишевидних гризунів, які і є основними носіями лептоспір.

  Для того, щоб вберегтися від цього небезпечного захворювання, необхідно знати, що джерелом інфекції для людей є хворі і перехворілі сільськогосподарські, домашні, дикі тварини, гризуни, які виділяють лептоспір із сечею і заражають навколишнє середовище. Захворювання від людини до людини не передається. Основними носіями збудника лептоспірозу у природніх вогнищах є щурі, польові миші, землерийки, їжаки. В побутових осередках резервуаром інфекції є щурі, велика рогата худоба, свині, собаки. Лептоспіроз – небезпечне інфекційне захворювання, спричинене бактерією Leptospira.

  Лептоспіри зберігають життєздатність у вологому грунті впродовж 270 днів, в природних водоймах — 7-30 днів, у харчових продуктах — декілька днів. Пряме сонячне і ультрафіолетове випромінювання діє на них згубно, так само, як кислоти і луги та дезінфікуючі засоби.

  Бактерія, що спричиняє лептоспіроз у людей, потрапляє у воду із сечею інфікованих тварин, найчастіше – гризунів.

  Захворіти на лептоспіроз можна під час купання у заражених водоймах; вживанні сирої води з природних джерел, молока, м'яса; при контакті з вологим ґрунтом; при забої заражених тварин, обробленні м'яса. У тіло людини бактерія лептоспірозу потрапляє через тріщини, порізи, рани на шкірі чи слизовій оболонці (очі, ніс, рот).

  На місці проникнення інфекції ніякого запалення не виникає, тому зараження проходить непоміченим. Інкубаційний період триває від 4 до 14 днів.

  Є дві основні форми лептоспірозу – безжовтушна і жовтянична, остання більш небезпечна.

  Початок хвороби зазвичай гострий: з'являється озноб, температура тіла швидко досягає високих значень (39-40°С), виникає сильний головний біль, червоніють очі, відсутній апетит. Характерною ознакою є сильні болі в м'язах, особливо стегон і поперекової області. При важких формах захворювання м'язові болі настільки сильні, що хворі ледь можуть пересуватися.

  Серед ускладнень лептоспірозу може бути також лептоспірозний міокардит, ураження верхніх дихальних шляхів, рідко - пневмонія. Може постраждати і нервова система, розвинутися менінгіт або поліневрит. Крім того, лептоспіроз викликає порушення згортання крові і, відповідно, кровотечі або крововиливи. При лептоспірозі також страждають нирки, аж до розвитку гострої ниркової недостатності, яка може стати причиною летального результату.

  Тяжкий перебіг хвороби часто закінчується смертю у 14% хворих. Успіх лікування залежить від раннього звернення хворих за медичною допомогою та ранньої діагностики. Госпіталізація хворих є обов`язковою.

  Найбільш ефективним заходом профілактики лептоспірозу є проведення дератизаційних робіт в місцях заселення мишовидних гризунів та планова одночасна суцільна весняно-осіння дератизація на території міста, району, на яку мають виділяти кошти місцеві органи самоврядування.

  Щоб уникнути захворювання на лептоспіроз, рекомендується дотримуватись низки нескладних та водночас необхідних правил:

  • ретельно мити продукти харчування перед вживанням в їжу;
  • вибирати перевірені для купання водойми;
  • для питних потреб та миття рук використовувати воду гарантованої якості;
  • не ходити босоніж у заболочених місцевостях;
  • при виконанні сільськогосподарських робіт дотримуватись правил особистої гігієни, зокрема використовувати гумові чоботи, рукавички.
  • не використовувати для приготування їжі та не вживати овочі та фрукти (особливо при зберіганні їх в коморах та підвалах) з ознаками пошкодження їх тваринами.
  • при появі перерахованих вище симптомів захворювання не займатисьсамолікуванням, а терміново звернутися до лікаря!

  Дотримуйтесь цих порад і будьте здорові!

  Погребищенське районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області