Проведено круглий стіл щодо забезпечення своєчасності всіх видів соціальних виплат та вирішення проблемних питань, що стосуються руху трансфертів.

  27.05.2016 року за ініціативи управління Державної казначейської служби України у Погребищенському районі Вінницької області проведено круглий стіл за головуванням заступника голови Погребищенської РДА Шафранського П.П. та участі начальника управління Державної казначейської служби України у Погребищенському районі Вінницької області Герасимович З.М., заступника начальника управління – начальника відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Емхи В.М.,

начальника управління фінансів Погребищенської РДА Медика І.В., начальника управлінні праці та соціального захисту населення Погребищенської РДА Павлюка В.Є., начальника відділу бухгалтерського обліку та контролю за призначенням та виплатою пенсії та допомог - головного бухгалтера управління праці та соціального захисту населення Погребищенської РДА Чаїн Н.В.

  Мета заходу - забезпечення своєчасності всіх видів соціальних виплат та вирішення проблемних питань, що стосуються руху трансфертів.

  Начальник управління Державної казначейської служби України у Погребищенському районі Вінницької області Герасимович З.М. повідомила, що управлінням забезпечується своєчасне зарахування міжбюджетних трансфертів і проведення видатків по всіх видах соціальних виплат, відповідно до проведеного фінансування управлінням фінансів і наданих документів на оплату управлінням праці та соціального захисту населення Погребищенської РДА. Також Герасимович З.М. наголосила , що як показує практика вміння находити спільну мову при вирішенні питань, що стосуються руху міжбюджетних трансфертів з керівниками, які присутні за круглим столом, є одним з ключових факторів які впливають на результативність забезпечення виконання функцій та завдань за даним напрямком на місцевому рівні.

  Начальник управління фінансів Погребищенської РДА Медик І.В., начальник управлінні праці та соціального захисту населення Погребищенської РДА Павлюка В.Є. зазначили, що їхніми управліннями вживаються всі заходи для оперативного використання міжбюджетних трансфертів для здійснення соціальних виплат.

  Підсумовуючи зустріч заступник голови Погребищенської РДА Шафранський П.П зазначив, що будь яка дія яка виконується працівниками на забезпечення виконання функцій держави повинна базуватися на виконанні законодавства України. Зокрема при забезпеченні соціальних виплат мають обовя’зково враховуватися норми законодавства і основні принципи бюджетного процесу. Крім цього Шафранський П.П. наголосив, що з метою уникнення соціальної напруги по виплатах пільг, субсидій та допомоги населенню відповідальні за це питання установи мають з повною відповідальністю виконувати свої обов’язки.

  Начальник управління З.М. Герасимович