Привітати вчителів, учнів та їхніх батьків з традиційним шкільним святом до навчальних закладів району прийшли представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники районного відділу освіти.

  До Погребищенської ЗОШ №2 завітав голова районної державної адміністрації І. Вінник, який звернувся з вітальним словом до педагогічного, учнівського, батьківського колективів та громадськості з побажанням миру, добра, вагомих результатів в майбутньому.

  Із напутніми словами до випускників 2016 року звернулась і випускниця 1980 року, а нині начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

  Директор школи П.Коротун після традиційного виступу, вручив школярам-учасникам та призерам олімпіад, конкурсів, змагань відзнаки, грамоти, подяки обласного, районного та шкільного рівня.

  Голова районної ради С.Волинський став гостем свята у Погребищенській ЗОШ №1. Він привітав дружний шкільний колектив із успішним завершенням навчального року.

  Учні шкіл району радували присутніх творчою програмою, а на завершення - традиційно 11-ти класники разом з першокласниками під мелодію старенького дзвіночка запросили на останній урок випускників.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату райдержадміністрації